Momenteel zijn er helaas geen aanbiedingen beschikbaar. Wellicht vind u een alternatief bij de titels aan de rechterzijde of in de gerelateerde rubrieken hieronder.
Gerelateerde tijdschrift categorieën:
Sudoku Genius is een dik sudoku puzzelblad op niveau 5 en 6 sterren en met dit 'gemiddelde' niveau uitermate geschikt voor de puzzelaar die inmiddels heel wat sudoku's van 1, 2 3 en 4 sterren heeft weten op te lossen en dat niveau dus is ontstegen. Het puzzelboekje verschijnt maar liefst 17 keer per jaar, wat betekent dat er iedere drie weken 96 pagina's vol met nieuwe pittige sudoku's voor je klaarstaan! De voordelen van een abonnement op Sudoku Genius op een rijtje:
Ben je op zoek naar een sudoku puzzelboekje op een ander niveau? Geen probleem: Denksport heeft deze populaire puzzelvorm in allerlei moeilijkheidsgraden zodat iedereen, van absolute beginners tot vergevorderden aan toe, aan hun trekken kunnen komen. Onderstaand een deel van het assortiment:
Sudoku Kampioen 3-4*: dit is verreweg het populairste sudoku puzzelblad in het assortiment van Denksport. De puzzels zijn allemaal op drie of vier sterren niveau en dus iets makkelijker dan die in Sudoku Genius.
Mijn Eerste Sudoku: ook met de jonge garde wordt bij Denksport rekening gehouden. Onder de noemer Denksport Junior verschijnen er iedere maand tal van leuke puzzelboekjes voor kinderen in de basisschoolleeftijd. Mijn Eerste Sudoku is geschikt voor kinderen van plusminus zes tot tien jaar en bevat sudoku's die aangepast zijn in grootte en/of in moeilijkheidsgraad. Soms moeten er in plaats van de cijfers 1 tot 9 (of 1 tot 6 in de makkelijker varianten) symbolen, kleuren of figuren worden ingevuld. Hartstikke leuk en super leerzaam voor je kind!Deze aanbieding geldt alleen in Nederland voor nieuwe abonnees die het afgelopen halfjaar geen abonnement hebben gehad op Sudoku Genius 5-6*. Het proefabonnement van 5 nummers stopt automatisch. Het abonnement van 17 nummers voor jezelf geldt tot wederopzegging en is na de eerste abonnementsperiode maandelijks opzegbaar. Opzeggen is eenvoudig en kan via e-mail (klantenservice@denksport.nl), telefonisch of per briefpost. Sudoku Genius is een uitgave van Keesing Nederland; het puzzelboekje verschijnt 17 keer per jaar.
Meningen van lezers:
Geen recensies gevonden
Schrijf een recensie over Denksport Sudoku Genius 5-6* »
-
/ 10,
0 reviews
Gemiddelde waardering: -
Bent u ook zo gek op puzzelen? Lekker ontspannen op de bank of in de tuin? Iedere keer weer veel puzzelplezier met Puzzel & Win (voorheen Bingo)! Neem nu een automatisch aflopend proefabonnement van 5 nummers, kies voor een jaarabonnement met extra korting of geef dit puzzelblad 5 of 17x cadeau - alle cadeau-abonnementen stoppen automatisch!
⤷ 67 recensiesUw besparing: 1,50
Met de cijfercode puzzels van Denksport heeft u iedere vier weken volop puzzelplezier. Ontdek welk getal bij welke letter hoort en kraak hiermee de code!
⤷ Schrijf een recensie en win!
Uw besparing: 1,25
Woordzoeker Miljoenenzoekers 3* van Denksport is hét ideale puzzelboekje voor op reis, vanwege het handige pocketformaat. Met in iedere editie leuke woordzoekers voor tussendoor inclusief een aantal leuke varianten op de klassieke woordzoeker. Neem nu een automatisch aflopend proefabonnement of kies voor een jaarabonnement met extra korting op Denksport Miljoenenzoekers en krijg iedere zeven weken een nieuwe voorraad miljoenenzoekers om lekker getallen te zoeken in een diagram!
⤷ Schrijf een recensie en win!
Uw besparing: 0,75
Blijf op de hoogte van:
