Momenteel zijn er helaas geen aanbiedingen beschikbaar. Wellicht vind u een alternatief bij de titels aan de rechterzijde of in de gerelateerde rubrieken hieronder.
Gerelateerde tijdschrift categorieën:
Denksport Varia Expert is een heerlijk gevarieerd puzzelblad met een selectie uit het puzzelaanbod met 4 tot 5 sterren van Denksport. Het boekje verschijnt iedere vier weken en bevat telkens lekker veel puzzels uit zo'n beetje alle denkbare categoriën: van kruiswoordpuzzels tot sudoku's, van cryptogrammen tot doorlopers en van filippines tot cijfercodes. Maar ook minder bekende puzzelsoorten krijgen een plekje in deze collectie. Een perfect puzzelblad voor wie de andere Varia-titels zoals Varia 3* Bundel, Varia Puzzelvaria en het Varia 3* Vakantieboek onderhand te makkelijk vindt. Het uiterst gevarieerde puzzelaanbod in Denksport Varia Expert 4-5* wordt naast de 'normale' soorten puzzels onder andere aangevuld met de volgende vormen:
Ben je gek op puzzelen, hou je van een beetje afwisseling op z'n tijd en mogen de puzzels enigszins tot vrij pittig zijn? Dan is Varia Expert 4-5 sterren een uitgave die waarschijnlijk goed bij je past! Neem nu een abonnement en profiteer hiermee direct van korting op losse nummers oplopend tot maar liefst 30%!
De abonnementen van een half jaar, een jaar en twee jaar voor jezelf gelden tot wederopzegging en worden na de betreffende periode automatisch omgezet in een abonnement voor onbepaalde tijd welke vanaf dat moment iedere maand opzegbaar is. Opzeggen is eenvoudig en kan via e-mail (klantenservice@denksport.nl), telefoon of een brief aan de klantenservice van Denksport. Varia 4-5* Expert is een uitgave van Keesing Nederland BV; het puzzelboekje verschijnt dertien maal per jaar.
Meningen van lezers:
Geen recensies gevonden
Schrijf een recensie over Denksport Varia 4-5* Expert »
-
/ 10,
0 reviews
Gemiddelde waardering: -
Bent u ook zo gek op puzzelen? Lekker ontspannen op de bank of in de tuin? Iedere keer weer veel puzzelplezier met Puzzel & Win (voorheen Bingo)! Neem nu een automatisch aflopend proefabonnement van 5 nummers, kies voor een jaarabonnement met extra korting of geef dit puzzelblad 5 of 17x cadeau - alle cadeau-abonnementen stoppen automatisch!
⤷ 67 recensiesUw besparing: 1,50
Met de cijfercode puzzels van Denksport heeft u iedere vier weken volop puzzelplezier. Ontdek welk getal bij welke letter hoort en kraak hiermee de code!
⤷ Schrijf een recensie en win!
Uw besparing: 1,25
Met het Zweeds Vakantieboek drie-vier sterren van Denksport ben je iedere vier weken uren zoet met het oplossen van Zweedse raadsels en variaties daarop. Geef dit puzzelblad nu 20 weken (5 edities) of een jaar (13 edities) cadeau - beide cadeau-abonnementen stoppen automatisch!
⤷ Schrijf een recensie en win!
Uw besparing: 2,90
Blijf op de hoogte van:
